Kierownik Obszaru Sprzedaży - Detal

Date: Jan 11, 2019

Location: województwo mazowieckie, MZ, PL

Company: DANONE

Żywiec Zdrój to innowacyjny i dynamicznie rozwijający się biznes, dlatego szukamy osób, które z odwagą i zaangażowaniem podejmują ambitne wyzwania, lubią pracować w zespole, działają szybko, skutecznie i z pasją!

Kierownik Obszaru Sprzedaży – Detal

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu Żywiec Zdrój na terenie województwa mazowieckiego.

Kluczowe zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych na podległym regionie.
  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych  (organizacja i wyznaczanie celów, szkolenia i coaching, wsparcie procesów rekrutacyjnych, organizacja spotkań zespołowych).
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.
  • Systematyczna analiza trendów rynkowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Power Point).
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem – mile widziane.
  • Dobra organizacja pracy własnej i Zespołu.
  • Motywacja do realizacji celów sprzedażowych i jakościowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, Ipad.
  • Dostęp do bezpłatnej opieki medycznej.
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

#LI-PLB

Uprzejmie Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.