Wsparcie w Dziale Zarządzania Projektami Operacyjnymi

Date: Mar 29, 2017

Location: Warszawa, MZ, PL

Company: DANONE

POD - Danone SP. Z O.O.,a subsidiary of Danone, is looking for Wsparcie w Dziale Zarządzania Projektami Operacyjnymi Poland (PL) Warszawa Danone is a global food company holding top positions in healthy food through its four businesses: Fresh Dairy Products, Early Life Nutrition, Waters, and Medical Nutrition. Its mission, bringing health through food to as many people as possible, embodies commitment to human progress and business success. It gives meaning to the work of our 100,000 Danoners worldwide on an everyday basis. For passionate people looking for autonomy and exciting career opportunities, Danone truly has something special inside!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(umowa zlecenie)

Zakres zadań:

  • tworzenie masterdaty nowych materiałów w systemie SAP oraz kontraktów,
  • sporządzanie raportów, obróbka danych systemowych,
  • utrzymywanie poprawnych danych materiałowych w systemie, nanoszenie korekt zgodnie z potrzebami Klienta wewnętrzenego,
  • administracja narzędzi,
  • zarządzanie procesem planowania testów w Fabryce,
  • tworzenie zamówień materiałów na testy oraz innych wg bieżących potrzeb,
  • współpraca z Działami Zarządzania Aktywnościami, Planowania Materiałów, Planowania Wyrobów Gotowych w kwestiach statusu przebiegu procesów materiałowych, poprawności danych,
  • wsparcie zespołu w bieżących sprawach - pomoc w aranżacji podróży służbowych, eventów, pomoc w przygotowywaniu danych, prezentacji.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • studenci IV lub V roku (preferowane kierunki: matematyka, metody ilościowe, logistyka, techniczne- związane z analizą danych),
  • znajomość WIN XP/2010, pakiet MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym), SAP mile widziany,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • komunikatywna znajomość  języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • możliwość poznania specyfiki pracy Działu Operacyjnego międzynarodowego koncernu FMCG,
  • rozwój zawodowy,
  • umowę-zlecenie na okres min. 6 miesięcy .

For more information about Danone, its people and its business, please visit danone.com We have something special inside, do you?
88586.Experience:Students

Job Segment: ERP, SAP, Technology