Data: 2018-02-14

Lokalizacja: Warszawa, MZ, PL

Firma: DANONE

Danone jest liderem w tworzeniu smacznych i zdrowych produktów mlecznych wysokiej jakości, do produkcji których wykorzystuje najlepsze polskie surowce, ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na pewno znasz takie marki jak: Activia, Danio, Danonki, Fantasia, Actimel, Jogurt Danone, ale również Gratka, DanMleko, Danacol czy serki Kiri.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Wsparcie w Dziale Raportowania i Analiz

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • weryfikacja systemowa danych dostarczanych od partnerów biznesowych,
  • zarządzanie bazą produktową,
  • weryfikacja i wprowadzanie niezbędnych danych do systemów,
  • współpraca z działem IT w kwestii zapewnienia niezbędnych rozwiązań systemowych,
  • prowadzenie projektów mających na celu zapewnienie poprawnych danych otrzymywanych od Dystrybutorów,
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc w Excelu.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • znajomość Excel’a w stopniu zaawansowanym (tabele przestawne, filtry)- warunek konieczny,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność, proaktywność oraz odwaga w działaniu,
  • umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji oraz weryfikacji danych,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • w trakcie studiów/preferowane kierunki: informatyka i/lub ekonomia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie z branży FMCG,
  • współpracę na podstawie umowy - zlecenia w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

Sprawdź jak możesz działać z nami na swoich zasadach.

Z uwagi na specyfikę procesu rekrutacji uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.