Data: 2018-11-08

Lokalizacja: Warszawa, MZ, PL

Firma: DANONE

Nutricia Medyczna poszukuje Praktykant/ka w Dziale Przetargów  w Poland (PL)  w Warszawa w PON - Nutricia Polska SP. Z O.O.  .

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych,  żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możlwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania...

PRAKTYKA W DZIALE PRZETARGÓW

miejsce: Warszawa| termin rozpoczęcia: grudzień 2018

ZAKRES ZADAŃ:

  • Monitorowanie rynku przetargów medycznych
  • Wsparcie pracowników działu w zbieraniu informacji przetargowych
  • Wsparcie działu Przetargów w bieżących pracach

OCZEKIWANIA:

  • Studenci ostatnich lat studiów: preferowane kierunki: medyczne i pokrewne (farmacja, biologia, biotechnologia, chemia) oraz prawnicze i ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz predyspozycje i chęć do pracy z systemami i z Excelem
  • Dokładność, rzetelność, otwartość, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie (6 miesięcy)
  • Zdobywanie doświadczenia w zakresie przetargów
  • Zapoznanie się z zasadami funkcjonowania rynku lecznictwa zamkniętego
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony profesjonalistów

Mamy w sobie coś wyjątkowego, a Ty?

109011

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Nutricia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Bobrowiecka 8,  00-728 Warszawa).