Data: 2018-11-09

Lokalizacja: Warszawa, MZ, PL

Firma: DANONE

Żywiec Zdrój to innowacyjny i dynamicznie rozwijający się biznes, dlatego szukamy osób, które z odwagą
i zaangażowaniem podejmują ambitne wyzwania, lubią pracować w zespole, działają szybko, skutecznie i z pasją!

WYPŁYŃ NA SZEROKIE WODY
Praktyki w Dziale Sprzedaży Żywiec Zdrój

Warszawa

Zakres obowiązków:

Wsparcie Zespołu Key Account Managerów (Kierownicy Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów) w bieżących zadaniach, w tym min.:

  • przygotowywanie kart produktów dla klientów
  • przygotowywanie zgłoszeń i potwierdzeń promocji
  • rozliczanie faktur i potwierdzanie obrotów estymacje zakupów poszczególnych klientów
  •  przygotowywanie zestawień i prezentacji
  • Prowadzenie kalendarza promocji oraz wprowadzanie planu promocji do palmophonów

    Szukamy osób:

  • w pełni dyspozycyjnych studentów po III roku studiów lub absolwentów
  • z umiejętnością analitycznego myślenia
  • łatwo nawiązujących kontakty i potrafiących pracować w zespole
  • samodzielnych, zaangażowanych, potrafiących działać szybko i skutecznie
  • z dobrą znajomością języka angielskiego
  • z bardzo dobrą znajomością programów MS Excel i Power Point
  • otwartych na nowe wyzwania!

Oferujemy:

  • Płatne, 6-cio miesięczne praktyki w firmie będącej liderem w swojej kategorii rynkowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej ze spółek międzynarodowej Grupy Danone,
  • okazję do zapoznania się ze specyfiką pracy w dziale sprzedaży i współpracą z klientem
  • możliwość przedłużenia współpracy

Data zakończenia publikacji ogłoszenia: 31.10.2016 r.