Date: Nov 6, 2018

Location: Warszawa, MZ, PL

Company: DANONE

Centrum Usług Biznesowych (CBS) skupia cztery różne funkcje biznesu - HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikację, relacje zewnętrzne i regulacje prawne). Wspierają one codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce oraz, w zależności od funkcji, w krajach nordyckich, bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej. Duża różnorodność takiej organizacji sprawia, że w CBS DANONE możesz dywersyfikować swoją ścieżkę kariery i zdobyć ciekawe, międzynarodowe doświadczenie.

W związku z rozwojem naszego Zespołu poszukamy kandydatów na stanowisko:

Młodszy HR Biznes Partner

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Koordynacja procesów HR w dedykowanych obszarach (struktury zlokalizowane w kilku krajach) np. performance management, ocena talentów, badanie opinii pracowników, proces podwyżkowy itp.) i wsparcie managerów w tym zakresie,
  • Współpraca z Zespołem Rozwoju Talentów w zakresie rekrutacji i najlepszego wykorzystania potencjału naszych pracowników,
  • Zarządzanie procesem rozwojowym pracowników we współpracy z przełożonymi i Zespołem Rozwoju, w tym kreowanie rozwiązań oraz praca trenerska (prowadzenie warsztatów i szkoleń),
  • Codzienna, bliska współpraca z managerami w obszarach wsparcia biznesu w zakresie tematów związanych z zarządzaniem zespołami,
  • Zarządzanie budżetem kosztów osobowych- stałe monitorowanie i raportowanie kosztów, również dot. pracowników zlokalizowanych w Europie Środkowo-Wschodniej i w krajach Nordyckich,
  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień dot. wskaźników HR adekwatnie do bieżących potrzeb,
  • Wsparcie managerów w obszarze prawa pracy oraz współpraca z Zespołem Kadr w tym zakresie,
  • Koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników oraz analiza exit interviews odchodzących osób,
  • Współtworzenie wraz z kadrą managerską działań związanych z badaniami opinii pracowników,
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu i realizacji strategii biznesowej dla wspieranych Działów.

OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne),
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w roli Junior HRBP/ HRBP, w bliskiej współpracy z biznesem- warunek konieczny,
  • Motywacja do pracy w obszarze HR, pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień :-)
  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji, wzbudzania zaufania oraz nastawienie na współpracę,
  • Samodzielność i odwaga w działaniu, pozytywna pewność siebie, jak również pokora i otwartość na informację zwrotną,
  • "Can do attitude", nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań,
  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy, dojrzałość w pracy z osobami na różnych poziomach w organizacji,
  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość narzędzi np. Excel,
  • Ciągła chęć do nauki i otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę operacyjną),
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację- warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint).

ZE SWOJEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej, będącej liderem na rynku w swoich kategoriach,
  • Stały rozwój zawodowy i osobisty poprzez m.in. współpracę międzynarodową, swobodę w działaniu, ciekawe projekty i budowanie nowatorskich rozwiązań,
  • Możliwość rozwoju kompetencji w atmosferze konstruktywnej informacji zwrotnej, w organizacji wspierającej pracowników w ciągłym rozwoju,
  • Współpracę międzynarodową z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach, a zarazem ciekawych osobowości,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Job Segment: HR, Performance Management, Human Resources