Date: Oct 8, 2018

Location: Warszawa, PL

Company: DANONE

Centrum Usług Biznesowych (CBS) skupia cztery różne funkcje biznesu - HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikację, relacje zewnętrzne i regulacje prawne). Wspierają one codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce oraz, w zależności od funkcji, w krajach nordyckich, bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej. Duża różnorodność takiej organizacji sprawia, że w CBS DANONE możesz dywersyfikować swoją ścieżkę kariery i zdobyć ciekawe, międzynarodowe doświadczenie.

W związku z rozwojem naszego Zespołu szukamy kandydata/-tki na stanowisko:

LEARNING & DEVELOPMENT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Facylitacja i prowadzenie warsztatów, spotkań biznesowych i szkoleń dla osób na różnym szczeblu w organizacji (w tym dla Członków Zarządu), w całym klastrze Polska, Bałtyki oraz Nordyki,
  • Kompleksowe prowadzenie projektów z  różnorodnych obszarów HR np. programy rozwoju kompetencji indywidualnych, projekty związane z rozwojem organizacji, zarządzania zmianą,
  • Projektowanie i monitoring  budżetu rozwojowego organizacji,
  • Realizacja zadań i projektów w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obszarze HR w dużej organizacji (w obszarze rozwoju, HRBP, change management lub pokrewnej),
  • Doświadczenie w bliskiej pracy z biznesem w zakresie m.in. definiowania potrzeb, tworzenia rozwiązań oraz inspirowania partnerów do wypracowywania rozwiązań najlepszych dla organizacji w odpowiedzi na pojawiające się wyzwania,
  • Potwierdzone doświadczeniem kompetencje facylitacji spotkań i warsztatów biznesowych,
  • Wysokie zdolności adaptacyjne i łatwość w pracy z interesariuszami na różnych poziomach organizacji, umiejętność szybkiego uczenia się różnych kontekstów biznesowych,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i wywierania pozytywnego wpływu na innych,
  • Entuzjazm w działaniu, ciekawość świata, chęć do pracy z ludźmi,
  • Pozytywna pewność siebie połączona z chęcią ciągłego rozwoju i otwartością na informację zwrotną,
  • Nastawienie na cel, konsekwencja w jego realizacji i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętności analityczne, logicznego myślenia i syntezy informacji,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (m.in. prowadzenie warsztatów w jez. angielskim),
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, zwłaszcza Power Point i Excel.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej, będącej liderem na rynku,
  • Ciekawa, różnorodna ścieżka zawodowa związana z HR,
  • Stały rozwój zawodowy i osobisty poprzez m.in. współpracę z różnymi dywizjami, dużą samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania w życie własnych rozwiązań,
  • Możliwość zdobywania unikalnych kompetencji w atmosferze konstruktywnej informacji zwrotnej
  • Współpracę międzynarodowym  zespołem ciekawych ludzi i ekspertów w swoich dziedzinach,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Job Segment: Manager, Learning, Change Management, Management, Human Resources