Date: Nov 15, 2017

Location: Warszawa, MZ, PL

Company: DANONE

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

KOORDYNATOR DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • opracowywanie planu komunikacji, z uwzględnieniem strategii firmy i potrzeb pracowników,
  • koordynowanie procesu komunikacji wewnętrznej we wszystkich lokalizacjach Żywiec Zdrój (biuro w Warszawie oraz zakłady produkcyjne),
  • tworzenie angażujących komunikatów, kierowanych do zróżnicowanego odbiorcy,
  • organizacja spotkań komunikacyjnych z udziałem zespołu zarządzającego i pracowników,
  • samodzielne prowadzenie projektów komunikacyjnych w ramach grupy spółek DANONE oraz udział w projektach międzynarodowych,
  • ścisła współpraca z zespołem zarządzającym firmy oraz zespołami: Komunikacji Zewnętrznej, Budowania Wizerunku Pracodawcy, Marketingu,
  • udoskonalanie narzędzi komunikacji, szczególnie: Intranet, wewnętrzne media społecznościowe, newsletter, gazeta wewnętrzna
  • bieżące doradztwo w zakresie komunikacji wewnętrznej dla głównych interesariuszy w organizacji.

OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze komunikacji wewnętrznej,
  • doświadczenie w dynamicznej organizacji w branży FMCG lub innej (np. usługowa), w firmie o rozbudowanej strukturze organizacyjnej,
  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz tzw. „lekkie pióro”,
  • umiejętność samodzielnego działania i silne poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty,
  • otwartość na wyzwania i nowe doświadczenia,
  • otwartość na informację zwrotną i umiejętność jej przekazywania,
  • umiejętność budowania relacji na wszystkich szczeblach organizacji,
  • umiejętność wypracowania wspólnych rozwiązań w pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • unikalną, przyjazną pracownikom kulturę organizacyjną opartą na współpracy i zaufaniu,
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w strukturach grupy spółek DANONE,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.