Ładowanie...

Kierownik ds. Regulacyjnych

Data: 2020-11-20

Lokalizacja: Warszawa, MZ, PL

Firma: DANONE

Jako Kierownik ds. Regulacyjnych dołączysz do Działu Regulacyjnego w Danone, w którym będziesz odpowiedzialny/a za realizację zadań dotyczących zagadnień regulatorowych, w tym zadań dotyczących etykiet produktów i regulatorowej oceny materiałów promocyjnych. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju - mamy coś wyjątkowego do zaoferowania.

Lokalizacja: Warszawa

O PRACY:
Jako Kierownik ds. Regulacyjnych będziesz odpowiedzialny/a za realizację zadań dotyczących zagadnień regulatorowych, w tym:

- Walidację etykiet środków spożywczych i wyrobów medycznych,

- Regulatorową ocenę materiałów promocyjnych,

- Zadania związane z dokumentacją produktową,

- Współpracę z władzami w zakresie powiadomień, kontroli i zapytań,

- Regulatorowy wkład w zadania/projekty biznesowe.

O TOBIE:
Rola Kierownika ds. Regulacyjnych jest dla Ciebie, ponieważ posiadasz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze regulacji prawnych dotyczących żywności (preferencyjnie żywności specjalnego przeznaczenia medycznego), jesteś absolwentem kierunków związanych z żywieniem człowieka, biologicznych lub pokrewnych oraz:
- Cechuje Cię umiejętności analizy i stosowania w praktyce przepisów prawa żywnościowego oraz oceny ryzyka,

- Posiadasz doświadczenie w pracy z etykietami środków spożywczych i regulatorowej ocenie materiałów promocyjnych,
- Wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy, potrafisz koordynować wiele zagadnień jednocześnie i cechuje Cię przy tym wyjątkowa staranność i dokładność,
- Pracujesz w środowisku międzynarodowym, na co dzień swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,

- Znajomość zagadnień regulatorowych z obszaru wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem.

O NAS:
DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.
W DANONE niesiemy pomoc poprzez żywienie oraz pomagamy osobom potrzebującym, we wrażliwych momentach ich życia. Przyświeca nam filozofia „best care”, którą stosujemy w kierunku naszych pracowników, pacjentów czy lekarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach odwiedź: https://nutricia.pl/zywienie-specjalistyczne

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w ramach umowy o współpracę (B2B),
- Dużą samodzielność w działaniu,
- Unikalną kulturę organizacyjną opartą na wartościach: humanizm, otwartość, bliskość i entuzjazm.

CO DALEJ:
Po kliknięciu w przycisk aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV, dzięki któremu zapoznamy się z Twoim doświadczeniem. Następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjna, a w kolejnym etapie zaprosimy Cię na video spotkanie z przełożonym.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23,  01-103 Warszawa).