Date: Nov 15, 2017

Location: Warszawa, MZ, PL

Company: DANONE

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych,  żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania.....

NUTRICIA jest liderem na rynku żywności dla niemowląt i małych dzieci, oferuje produkty żywnościowe we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebilon 2 z Pronutra+, a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

Aktualnie do  Nutricia Polska poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Junior Digital Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Wsparcie strategiczne zespołów Fundacji Nutricia oraz HCP (Healthcare Professionals) poprzez planowanie, tworzenie i rozwój działań digital;
  • Zarządzanie i monitoring działaniami prowadzonymi na stronach www i portalach społecznościowych, w wyszukiwarkach oraz bazach danych;
  • Planowanie, rozwój i nadzorowanie komunikacji w mediach społecznościowych oraz na platformach digitalowych;
  • Analiza efektywności prowadzonych działań;
  • Identyfikacja nowych trendów, monitorowanie rynku;
  • Opracowanie oraz kontrola budżetu internetowego;
  • Współpraca z kierownikiem zespołu projektowego, interesariuszami oraz agencjami współpracującymi.

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze marketingu internetowego;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia projektów poświęconych edukacji, problemom społecznym, konceptom zmierzających do zmian postaw społecznych lub współpracy ze środowiskiem medycznym;
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem projektu;
  • Rozumienie zasad, którymi kieruje się komunikacja w mediach społecznościowych dla marek wrażliwych i doświadczenie w zarządzaniu/współpracy z taką społecznością;
  • Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu analiz marketingowych oraz współtworzeniu badań marketingowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Dokładność, samodzielność, inicjatywa, kreatywność i zamiłowanie do nowych technologii;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Office, Google Analytics

  • Dodatkowym atutem będzie:
    • Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań z zakresu: SEO/SEM, kampanii internetowych, content marketing;
    • Znajomość zagadnień żywienia niemowląt i małych dzieci;
    • Doświadczenie we współpracy ze środowiskiem medycznym;
    • Wykształcenie związane z zagadnieniami dietetyki i pokrewne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole ekspertów.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Job Segment: Manager, SEM, Marketing Manager, SEO, Management, Marketing