Date: Feb 9, 2018

Location: Warszawa, MZ, PL

Company: DANONE

DANONE to międzynarodowa firma posiadająca znane marki i inspirującą misję. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych, żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się.

NUTRICIA jest liderem na rynku żywności dla niemowląt i małych dzieci, oferuje produkty żywnościowe we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebilon 2 z Pronutra+, a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

Aktualnie do zespołu Sprzedaży w Nutricia Polska poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Channel Development Manager

Lokalizacja: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym kanale sprzedaży poprzez stworzenie i realizację strategii oraz rocznego planu aktywności.
  • Uczestniczenie w procesie definiowania i wyboru priorytetowych działań rynkowych w zakresie widoczności w sklepie oraz aktywizacji Shopperowych.
  • Przygotowanie i wdrożenie, we współpracy z Key Account Managerami, innowacyjnych rozwiązań dot. działań promocyjnych, komunikacji i edukacji Shoppera w określonym formacie sklepów.
  • Rekomendowanie aktywności poprzez przygotowywanie analiz rynkowych i finansowych efektywności przeprowadzanych działań, jak również post-ewaluacji. Zapewnienie wewnętrznej komunikacji wyników.
  • We współpracy z Trade Marketing Managerami współtworzenie rekomendacji dla rozwoju kategorii Żywności dla Dzieci oraz dla rozwoju marek Nutricia w powierzonych kanałach sprzedaży.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG.
  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi sieciami polskimi i międzynarodowymi.
  • Mile widziane doświadczenie w roli Junior Key Account Manager, Key Account Mamager lub z obszaru Trade Marketingu.
  • Umiejętności prezentacyjne i gotowość do wystąpień publicznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenia na ich podstawie rekomendacji..
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji.
  • Dobra organizacja pracy (praca na wielu projektach jednocześnie).
  • Wyższe wykształcenie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole ekspertów.
  • Możliwość rozwoju w oparciu o indywidualne potrzeby i plany rozwojowe.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

#LI-PLB

Job Segment: Manager, Marketing Manager, Management, Marketing