Specjalista ds. efektywności promocji i cen

Date: Apr 5, 2017

Location: Warsaw, PL

Company: DANONE

Żywiec Zdrój S.A. od lat jest niekwestionowanym liderem na rynku wody butelkowanej w Polsce. W portfolio firmy znajdują się m.in. takie marki jak Żywiec Zdrój i Żywioł – które są najchętniej wybieranymi produktami z tej kategorii w Polsce.

Podstawę naszej kultury organizacyjnej stanowią takie wartości, jak: Humanizm, Otwartość, Entuzjazm i Bliskość. Będąc częścią Grupy Danone wykorzystujemy kompetencje i siłę globalnej organizacji działając na markach lokalnych. Kluczem do naszego sukcesu jest otwartość na nowe idee oraz szybkość działania na dynamicznym rynku.

Główne zadania na stanowisku:

1. Wsparcie procesu pre i post ewaluacji promocji w ścisłej współpracy z Key Account Managerami
2. Wypracowywanie rekomendacji zwiększających efektywość działań promocyjnych, w tym nowe mechaniki i dodatkowe wsparcie aktywacyjne
3. Udział w projektach mających na celu optymalizację procesu zarządzania inwestycjami w wybranych kanałach sprzedaży - zebranie, analiza i synteza informacji jako wkład w projektach
4. Tworzenie innowacyjnych konceptów produktowo- promocyjnych w zespołach x-funkcyjnych (Sprzedaż, Marketing, Finanse)
5. Odpowiedzialność za raportowanie cen półkowych we wszystkich kanałach sprzedaży oraz monitoring budżetu ekspozycyjnego

Oczekiwania:

1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG min. 1 rok, ewent. z obszaru finansowego/sprzedaży
2. Wiedza z zakresu finansów, P&L, danych rynkowych (Nielsen), specyfiki sprzedaży różnych kanałów w FMCG
3. Umiejętość sprawnej analizy i syntezy danych z różnych źródeł
4. Rozwinięte zdolności interpersonalne, mile widziane poparte doświadczeniem w pracy w zespołach x-funkcyjnych
5. Umiejętność pracy w dynamicznych środowisku
6. Skrupulatność w pracy z danymi liczbowymi
7. Proaktywność w generowaniu rozwiązań
8. Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, metody ilościowe, finanse
9.. Min. dobra znajomość języka angielskiego
10. B. dobra znajomość Excela.

Oferujemy:

1. Możliwość rozwoju zawodowego.w przyjaznej kulturze organizacyjnej, opartej na wartościach

2. Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach, w tym również w środowisku międzynarodowym

3. Współpracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów

4. Umowę o pracę wraz z pakietem prywatnej opieki medycznej

5. Benefity pracownicze, w tym ubezpieczenie na życie oraz karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.