Specjalista ds. Zarządzania Kategorią Klienta

Date: Apr 11, 2017

Location: Warsaw, MZ, PL

Company: DANONE

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych,  żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania.....

Żywiec Zdrój jest częścią Grupy Danone. Jest liderem wody butelkowanej w Polsce. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Żywiec Zdrój, Żywiec Zdrój Smako-łyk, Żywioł i Dobrowianka.
Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Aktualnie do Zespołu Sprzedaży poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

(Category Specialist)

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Udział w projektach z zakresu Category Managementu (planowanie, uzgodnienie, wdrożenie, kontrola wdrożenia, monitoring).
  • Przygotowywanie i negocjowanie z Klientem optymalnego asortymentu dla kategorii wody oraz planogramów dla odpowiednich typów sklepów.
  • Współtworzenie i planowanie długoterminowych aktywności u Klientów.
  • Odpowiedzialność za uporządkowanie półki oraz dodatkowych lokalizacji w sklepach handlu tradycyjnego i C&C poprzez:
  • Przygotowanie rekomendacji dot. standardów ekspozycyjnych dla działu sprzedaży (wspólnie z Kierownikiem ds. Aktywacji).
  • Przygotowanie rekomendacji dot. optymalnego rozmieszczenia dodatkowych lokalizacji w sklepie.
  • Przygotowanie rekomendacji ułożenia na półce nowości oraz nowych segmentów kategorii.
  • Poszukiwanie nowych form zwiększenia dynamiki kategorii wody oraz Żywiec Zdrój poprzez analizy oraz regularne wizyty na rynku.
  • Wsparcie bieżących projektów z obszaru aktywacji.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w firmie badawczej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy na danych Nielsena (obrabianie danych i interpretacja).
  • Umiejętność prezentowania danych i przekonywania do rekomendacji.
  • Proaktywność w generowaniu pomysłów na zarządzanie kategorią u danego Klienta np. identyfikacja możliwości wzrostu.
  • Umiejętność współpracy w dynamicznym otoczeniu (wielozadaniowość).
  • Terminowość i dyscyplina w realizacji ustaleń.
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego.
  • Sprawne posługiwanie się MS Office (w szczególności Excel i Power Point).
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.
  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach.
  • Program wdrożenia do firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.