Date: Jan 13, 2018

Location: Rzeniszów, SL, PL

Company: DANONE

Żywiec Zdrój jest liderem na polskim rynku wody butelkowej. W portfolio firmy znajdują się wody niegazowane (Żywiec Zdrój Niegazowany, Dobrowianka), gazowane (Żywioł od Żywiec Zdrój) oraz napoje  przygotowywane odpowiednio na bazie naturalnej wody mineralnej lub wody źródlanej  (Żywiec Zdrój Soczysty, Żywiec Zdrój Ze Smakiem, Żywiec Zdrój Smako-łyk, Żywiec Zdrój gaz z sokiem). Żywiec Zdrój jest częścią DANONE.

Do naszego Zespołu – Zakładu Produkcyjnego w Rzeniszowie (woj. Śląskie)- poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

HR BIZNES PARTNER

Miejsce pracy: Rzeniszów (woj. Śląskie)

Zadania na stanowisku:

  • współtworzenie strategii biznesowej w fabryce i realizacja jej w obszarze własnej odpowiedzialności ,
  • wsparcie efektywności organizacyjnej poprzez wprowadzanie rozwiązań i narzędzi HR podnoszących wyniki produkcyjne,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodne ze standardami firmy oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie,
  • koordynacja procesów związanych z onboardingiem nowych pracowników,
  • koordynacja procesu oceny pracowniczej w fabryce i wsparcie managerów w tym zakresie,
  • wsparcie managerów w obszarze prawa pracy oraz współpraca z Działem Kadr w kwestiach związanych z pracownikami fabryki,
  • rola leadera dla obszaru Rozwoju i Szkoleń dla nie menedżerów w Operacjach na poziomie x-fabrycznym,
  • koordynacja działań rozwojowych dla pracowników fabryki przy współpracy z przełożonymi,
  • przygotowanie raportów, analiz i zestawień adekwatnie do aktualnych potrzeb.

Oczekiwania w-c kandydatów:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym w zakresie HR w obszarze produkcji (może być Junior HRBP, Starszy Specjalista, Ekspert, Koordynator),
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz znajomość procesów HR,
  • doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi,
  • bardzo dobra komunikacja i współpraca na różnych poziomach organizacji oraz zdolność budowania trwałych relacji,
  • konsekwencja i procesowe podejście, umiejętność podejmowanie decyzji ,
  • proaktywność, nastawienie na rezultat  i poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość pakietu MsOffice.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość wpływania na środowisko pracy i wprowadzania w życie własnych rozwiązań
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w atmosferze konstruktywnego feedbacku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria serdecznie zapraszamy do aplikowania!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

#LI-PLB

Job Segment: HR, Human Resources