Koordynator procesów

Data: 2019-05-24

Lokalizacja: Radziechowy, SL, PL

Firma: DANONE

[[Żywiec Zdrój S.A.]]  w [[Radziechowach Wieprzu]]  poszukuje [[Koordynatora procesów]] .

W oparciu o obecność w wielu krajach na całym świecie, znane marki oraz inspirującą misję "dostarczyć zdrową żywność jak największej liczbie ludzi", wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest kluczem do osiagnięcia zrównoważonego rozwoju firmy. Rozwijajmy się RAZEM!

Jako koordynator procesów w najnowszej fabryce Żywiec Zdrój w Radziechowach - Wieprzu, będziesz odpowiedzialny/na za zarządzanie i optymalizowanie procesów w obszarze produkcji i magazynowania  z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm i standardów. Twoje główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku, to:

  • Optymalizacja procesów; proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego i składowanego asortymentu oraz efektywności procesów w obszarze
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania dostępnych zdolności produkcyjnych i powierzchni magazynowych
  • Udział w projektach mających na celu poprawę efektywności
  • Kontrola i optymalizacja kosztów produkcyjnych i magazynowych oraz raportowanie KPI
  • Współpraca z fabrycznymi i pozafabrycznymi działami będącymi uczestnikami procesu

Aby móc zrealizować powyższe zadania i odnieść sukces w roli uważamy, że powinieneś:

  • Posiadać doświadczenie z automatyzacją procesów
  • Mieć poparte sukcesami doświadczenie w optymalizowaniu procesów w oparciu o metody Lean/TPM
  • Mieć doświadczenia w samodzielnym działaniu, rozwiazywaniu problemów i wdrażaniu zmiany
  • Znać systemy wspierające zarządzanie w obszarze produkcji lub magazynu
  • Swobodnie poruszać się w środowisku Ms Office w szczególności Ms Excel
  • Mieć wykształcenie wyższe kierunkowe i komunikatywnie porozumiewać się w języku angielskim

Misja Żywiec Zdrój brzmi „Zachęcamy ludzi by pili zdrowiej i jesteśmy po stronie natury”. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje.

Jeżeli chcesz z nami realizować nasza misję dołącz do nas, a dla tej roli poza umową o prace oferujemy benefity, mamy ich około 20! Niestety wszystkie się tutaj nie zmieszczą więc wymieniliśmy te, którymi zapewne jesteś w pierwszej kolejności zainteresowany, są to, m.in darmowa opieka medyczna, karta Multisport, dopłaty z funduszu socjalnego, ubezpieczenia na życie, plus wiele innych, w tym benefity dla rodziców. Co więcej, oferujemy Ci realną możliwość rozwoju i budowania swojej kariery

Mamy w sobie coś wyjątkowego, a Ty?

113936