Data: 2018-11-08

Lokalizacja: Radziechowy, SL, PL

Firma: DANONE

[[Zywiec Zdrój]]  w [[Radziechowach Wieprzu]]  poszukuje [[Kierownika Zmiany]] .
W oparciu o obecność w wielu krajach na całym świecie, znane marki oraz inspirującą misję "dostarczyć zdrową żywność jak największej liczbie ludzi", wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest kluczem do osiagnięcia zrównoważonego rozwoju firmy.
Rozwijajmy się RAZEM!

Główne obszary odpowiedzialności osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem zmianowym; organizacja pracy zmiany, urlopy, grafiki, czas pracy. Stawianie celów i oczekiwań oraz ocena roczna pracowników. Rozwój i szkolenie pracowników. Motywowanie i angażowanie. Monitorowanie KPI per zmiana
  • Zarządzanie procesem na zmianie; nadzorowanie;
    • wytwarzania wyrobu gotowego zgodnie z planem i zapewnienia właściwego poziomy jego efektywności, racjonalnego wykorzystywania dostępnych środków
    • serwisu jakościowego i ilościowego na produkcje, standardu załadunku i magazynowania

oraz ciągłe udoskonalanie oraz optymalizacja istniejących procesów, raportowanie blokad produktowych, ABC nadzór i egzekucja, inwentaryzacje.

  • Bezpieczeństwo na zmianie; zarządzanie i propagowanie bezpieczeństwa na zmianie, zeszyt WISE, spotkania bezpieczeństwa, obchody, motywowanie do aktywnego uczestnictwa w programie WISE
  • Administracja & systemy; archiwum, narzędzia IT, programy, wizualizacja
  • Komunikacja; spotkania (SIM, CBK)

Poszukujemy osób, które:

  • Mają minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe
  • Mają minimum roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Znają zagadnienia procesu produkcji i /lub magazynowania oraz systemów IT wspierających zarządzanie nimi
  • Znają zagadnienia związane z Lean Manufacturing
  • Swobodnie obsługują komputer w zakresie Ms Office
  • Lubią podejmować decyzje i rozwiązywać problemy
  • Są proaktywne w swoich działaniach i wychodzą z inicjatywą
  • Potrafią realizować zadania i cele w zmiennym środowisku
  • Chcą się rozwijać i podejmować nowe wyzwania
  • Są gotowe do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach i zadaniach w najnowszej fabryce Żywiec Zdrój
  • Współpracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwości rozwoju
  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:  dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do sportu

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty pracy, skontaktuj się z:
[[Beata Pietyra]]
[[beata.pietyra@danone.com]]