Data: 2018-10-05

Lokalizacja: Mirosławiec, ZP, PL

Firma: DANONE

Żywiec Zdrój S.A fabryka w Mirosławcu poszukuje Kandydatów/Kandydatki do pracy na stanowisku LABORANT

W oparciu o obecność w wielu krajach na całym świecie, znane marki oraz inspirującą misję "dostarczyć zdrową żywność jak największej liczbie ludzi", wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest kluczem do osiagnięcia zrównoważonego rozwoju firmy.
Rozwijajmy się RAZEM!

Wymagania:

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży napojowej,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: technologia żywości, mikrobiologia, chemia,
  • znajomość technik laboratoryjnych w zakresie mikrobiologii i fizykochemii,
  • znajomość systemu HACCP, GHP/GMP, ISO:22000,
  • znajomość zasad dobrej praktyki laboratoryjnej i jej praktyczne zastosowanie,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,

Główne zadania:

  • wykonywanie badań mikrobiologicznych, fizykochemicznych, organoleptycznych wody oraz napojów zgodnie z planem kontroli badań oraz normami przedmiotowymi,
  • przygotowanie pożywek, szkła i sprzętu laboratoryjnego zgodnie z wymaganiami GLP,
  • kontrola jakości przebiegu procesu produkcji na każdym jego etapie, weryfikacja punktów kontrolnych,
  • kontrola stanu sanitarnego hali i linii produkcyjnych, pomieszczeń laboratoryjnych oraz magazynów,
  • wykonywanie badań surowców, półproduktów zgodnie z planem kontroli badań,
  • wykonywanie audytów GMP/GHP,
  • raportowanie wyników analiz i kontroli oraz zgłaszanie problemów jakościowych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo, z możliwością podjęcia dalszej współpracy,
  • udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach i zadaniach,
  • bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne wyposażenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • dostęp do szkoleń i możliwość udziału w konferencjach branżowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:  dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu i wiele innych.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Żywiec Zdrój S.A. z siedzibą w Cięcinie (ul. Św. Katarzyny 187,  34-350 Węgierska Górka).