Data: 2018-11-06

Lokalizacja: Krotoszyn, WP, PL

Firma: DANONE

Program Stażowy

 w Laboratorium Mikrobiologicznym

NUTRICIA - Krotoszyn

Obowiązki:

  • Aktualizacja i standaryzacja dokumentacji w laboratorium mikrobiologicznym,
  • zgłaszanie usprawnień procesów,
  • pobieranie prób mikrobiologicznych,
  • prowadzenie analiz oraz przygotowywanie raportów,
  • przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego,
  • przygotowywanie instrukcji do procedur laboratoryjnych,
  • wsparcie w bieżących pracach zespołu laboratoryjnego,

Idealny Kandydat:

  • Student/ lub absolwentów kierunków: Technologia Żywności, Biotechnologia, Biologia, Mikrobiologia i pokrewne,
  • Posiadający wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Posiadający umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Proaktywny i samodzielny w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Szybko uczący się i łatwo przyswajający nowe informacje,
  • Szybko adaptujący się do zmian,
  • Swobodnie posługujący się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobrze znający program Excel,
  • Posiadający doświadczenie w SAP - dodatkowy atut.

Co oferujemy?

  • udział w kompleksowym, trwającym 6 miesięcy Programie Stażowym,
  • dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych projektów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej- otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • nauka w atmosferze otwartego feedbacku,
  • atrakcyjne przywileje Stażysty, m.in. szkolenia, integracje, akcje dedykowane stażystom,
  • możliwość poznania świetnych ludzi,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dołączenie do wyjątkowego grona stażystów spółek grupy DANONE;)

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (ul. Marka z Jemielnicy 1,  45-952 Opole).