Data: 2019-01-11

Lokalizacja: Krotoszyn, WP, PL

Firma: DANONE

LIDER PRODUKCJI

Jako Lider Produkcji odpowiedzialny będziesz za zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podległym pracownikom oraz terminową i 100% realizację jakościowych i ilościowych założeń produkcyjnych dla  mleka w proszku, baz mlecznych i bezmlecznych.

Twoje główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku, to:

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podległym pracownikom oraz terminowej i 100% realizacji jakościowych i ilościowych założeń produkcyjnych dla mleka w proszku, baz mlecznych i bezmlecznych
  • Utrzymanie wymaganego standardu jakości podczas prowadzenia procesu produkcji, eliminowanie przyczyn reklamacji i strat, monitorowanie procesu produkcji w celu uniknięcia odrzutów
  • Zarządzanie pracownikami w celu dostarczenia odpowiedniej ilości produkcji w odpowiednim czasie, prowadzenie poprawnych zapisów na tablicy SIM-3, nadzór nad poprawnością zapisów SIM-2 i raportów SIM-1, inicjowanie i realizacja działań poprawiających efektywność.
  • Podejmowowanie decyzji w momencie pojawienia się zmian w planie produkcyjnym, ustalanie priorytetów.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie systemu FSSC 22000 w podległym dziale poprzez wspieranie systemów narzędziami DaMaWay oraz wdrożenie i ciągłą realizację Planu FSSC 22 000 i Planu Nadzoru CCP i OPRP.
  • Współodpowiedzialność za realizację planów finansowych wydziału produkcyjnego i realizację budżetu wydziałowego.
  • Potwierdzanie zgodności przebiegu procesu produkcyjnego każdej partii wyrobu poprzez sprawdzenie zapisów z utrzymania parametrów procesu, wyników analiz przeprowadzonych w obszarze produkcyjnym i wypełnia potwierdzenie zgodności.
  • Organizację pracy podległego zespołu z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich, materiałowych, materialnych oraz czasu.

Aby móc zrealizować powyższe zadania i odnieść sukces w roli uważamy, że powinieneś:

  • Być absolwentem uczelni wyższej -  preferowane technologia żywności lub pokrewne,
  • Posiadać min 2 lata doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym,
  • Posiadać znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Potrafić samodzielne podejmować decyzje, analizować ich skutki,
  • Cechować się postawą proaktywną,
  • Być nastawiony na realizacje celów i poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • Posiadać umiejętność motywowania i angażowania ludzi

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach i zadaniach
  • Współpracę w zespole profesjonalistów
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:  dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do dojazdów

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Opole (ul. Marka z Jemielnicy 1,  45-952 Opole).