Data: 2019-05-03

Lokalizacja: Jeleśnia, SL, PL

Firma: DANONE

W oparciu o obecność w wielu krajach na całym świecie, znane marki oraz inspirującą misję "dostarczyć zdrową żywność jak największej liczbie ludzi", wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest kluczem do osiagnięcia zrównoważonego rozwoju firmy. Rozwijajmy się RAZEM!

Żywiec Zdrój poszukuje do fabryki w Jeleśni kandydata/kandydatki na stanowisko kierownika zmiany w dziale produkcji

Jako kierownik zmiany w dziale produkcji w największej fabryce Żywiec Zdrój w Jeleśni, będziesz odpowiedzialny/na za efektywne kierowanie procesami produkcyjnymi na zmianie z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm i standardów.

Twoje główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku, to:

  • Zarządzanie zespołem zmianowym; organizacja pracy zmiany, urlopy, grafiki, czas pracy. Stawianie celów i oczekiwań oraz ocena roczna pracowników. Rozwój i szkolenie pracowników. Motywowanie i angażowanie. Monitorowanie KPI per zmiana
  • Zarządzanie procesem na zmianie; nadzorowanie wytwarzania wyrobu gotowego zgodnie z planem i na właściwym poziomie efektywności poprzez zapewnienie:
    • bieżącego nadzoru nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych,
    • pełnego rozliczenie zleceń produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji procesowej,
    • przestrzegania technologii produkcji dla utrzymania standardu jakości produktów,
    • nadzoru nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
    • przestrzegania standardów jakości (HACCP, GMP/GHP, itp.) oraz utrzymania w czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego i pomieszczeń produkcyjnych.
  • Optymalizacja procesów; proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjne w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów
  • Bezpieczeństwo; zarządzanie i propagowanie bezpieczeństwa,

Aby móc zrealizować powyższe zadania i odnieść sukces w roli uważamy, że powinieneś:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne, wyższe techniczne z zakresu zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • Mieć poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku - min 2 lata
  • Znać metody i techniki zarządzania produkcją, specyfikację eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej
  • Być nastawionym na współpracę i zorientowanym na cele
  • Mieć doświadczenia w samodzielnym działaniu i rozwiazywaniu problemów
  • Swobodnie poruszać się w środowisku Ms Office w szczególności Ms Excel
  • Komunikatywnie porozumiewać się w języku angielskim
  • Być gotowym do pracy w systemie zmianowym (tzw. czterobrygadowym)

Misja Żywiec Zdrój brzmi „Zachęcamy ludzi by pili zdrowiej i jesteśmy po stronie natury”. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje. Jeżeli chcesz z nami realizować nasza misję dołącz do nas, a dla tej roli poza umową o prace na czas określony z możliwością rozwoju

oferujemy:

  • Współprace w zespole profesjonalistów
  • Rozwój poprzez programy rozwojowe oraz udział w ciekawych projektach i zadaniach,
  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:  dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia

    z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu i wiele innych

Mamy w sobie coś wyjątkowego, a Ty?

112866