Számlázási Munkatárs

Date: Aug 3, 2019

Location: Budapest, HU

Company: DANONE

A Danone egy globális élelmiszergyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, mely piacvezető szerepet tölt be az egészséges élelmiszerek piacán. Küldetésünk, hogy a lehető legtöbb emberhez juttassuk el termékeinken keresztül az egészséget, ezzel megtestesítvén kettős stratégiánkat és elkötelezettségünket az emberi fejlődés és üzleti sikerek mellett. A világszerte több mint 100 000 Danonos munkáját e misszió élteti nap, mint nap.
Azok számára, akik önállósággal és karrierlehetőségekkel teli munkahelyre vágynak, a Danone egy különleges és izgalmas környezet biztosít! Hisszük, hogy az emberek fejlődése kulcsfontosságú annak érdekében, hogy elérhessük a fenntartható üzleti sikereinket.

Ragadd meg ezt a lehetőséget és fejlődj tovább csapatunkban!

Feladatok a pozícióban:

  • Magas színvonalú ügyfélszolgálat támogatása
  • Számlázási folyamat menedzselése
  • Havi zárási riportok készítése
  • Reklamációk kezelése
  • Napi kapcsolattartás társosztályokkal a gördülékeny munkafolyamat elérése érdekében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Számítógépes ismeretek
    (MS Office, SAP)
  • Precíz, kitartó és rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú angol ismeretek előny

Amit mi ajánlunk:

  • Megújuló és kihívásokkal teli multinacionális környezet
  • Fejlődési és karrier lehetőség egy piacvezető FMCG vállalatnál
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú és lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz!

#LI-EE

Job Segment: ERP, SAP, Supply, Supply Chain, Technology, Operations