Program Stażowy w Dziale R&D w Zespole ds. Opakowań

Data: 2018-10-03

Lokalizacja: Bieruń, PL

Firma: DANONE

Danone poszukuje Program Stażowy w Dziale R&D w Zespole ds. Opakowań  w Pologne (PL)  w [[filter6]] w POD - Danone SP. Z O.O.  .

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych,  żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możlwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania.....

Jeżeli zastanawiasz się jak możesz rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie dla działu R&D w Polsce w realizacji projektów, w zależności od potrzeb określonych przez przełożonego,
  • Wsparcie projektów rozwoju opakowań w dziale R&D EU,
  • Rozwój opakowań w międzynarodowej firmie od konceptu (Consumer Centric) do wdrożenia na półkę (FMOT),
  • Możliwość współpracy z działami marketingu, operacji, zakupów i dostawcami opakowań,
  • Rozwój nowych technologii dla opakowań,
  • Przeprowadzanie testów opakowań i ich walidacja,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej opakowań i jakościowej związanej z opakowaniami,
  • Podróże służbowe - krajowe, czasami międzynarodowe - stanowiące ok. 40% czasu pracy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy nad rozwojem i wdrażaniem opakowań,
  • Mobilności i gotowości do podróży służbowych ,
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego,
  • Znajomości MS Office (word, excel, power point),
  • Zdolności szybkiego uczenia się,
  • Samodzielności (umiejętności pracy bez stałego nadzoru przełożonego i podczas jego nieobecności),
  • Komunikatywności (umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji),
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, w warunkach stresu,
  • Skrupulatności i dokładność (obliczenia, wprowadzanie danych).

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy,
  • Pracę w Bieruniu lub Warszawie,
  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy działu R&D w międzynarodowym koncernie w branży mleczarskiej,
  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju,
  • Praktyczne poznanie technologii mleczarskiej,
  • Rozwój kompetencji interpersonalnych poprzez ścisłą współpracę z innymi działami (produkcja, jakość, marketing, OPP).

Sprawdź jak możesz działać z nami na swoich zasadach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.