Data: 2019-05-14

Lokalizacja: 1 - Jeleśnia, 1 - Radziechowy , SL, PL

Firma: DANONE

W oparciu o obecność w wielu krajach na całym świecie, znane marki oraz inspirującą misję "dostarczyć zdrową żywność jak największej liczbie ludzi", wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest kluczem do osiagnięcia zrównoważonego rozwoju firmy.
Rozwijajmy się RAZEM!

Żywiec Zdrój S.A. poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku AUTOMATYK, miejsce pracy Fabryka Radziechowy Wieprz

Jako automatyk w najnowszej fabryce Żywiec Zdrój w Radziechowach Wieprzu, będziesz odpowiedzialny/na za utrzymanie procesów automatyki w pracy linii produkcyjnej.

Twoje główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku, to:

  • Usuwanie awarii, przeglądy, remonty z zakresu automatyki, elektroniki i elektryki maszyn, urządzeń i instalacji automatyki na terenie Fabryki
  • Dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń elektrycznych oraz instalacji automatyki,
  • Proponowanie i wykonywanie modyfikacji, usprawnień zwiększających bezpieczeństwo pracy, jakość produktu, obniżających koszty produkcji
  • Diagnozowanie i sprawdzanie instalacji elektrycznych, szaf elektrycznych, systemów automatyki i sterowania niezbędnych do procesu produkcji i wszystkich procesów z nią związanych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów, remontów i modernizacji wszystkich urządzeń, instalacji elektrycznych na terenie Fabryki
  • Udział w realizacji zadań inwestycyjnych

Aby móc zrealizować powyższe zadania i odnieść sukces w roli uważamy, że powinieneś:

  • Mieć wykształcenie min. średnie kierunkowe - automatyka lub pokrewne ( Elektrotechnika/Elektronika/Mechatronika).
  • Posiadać udokumentowane doświadczenie zawodowe w branży obejmujące okres minimum 3 lat
  • Posiadać uprawnienia elektryczne(1kV) w zakresie eksploatacji
  • Mieć wiedzę w zakresie diagnostyki i podstaw programowania sterowników PLC w STL/LAD, paneli operatorskich, falowników, systemów scada. Mile widziana znajomość sterowników SIEMENS oraz praktyczna znajomość protokołów sieciowych (Profibus, Profinet, RS485)
  • Posiadać doświadczenie z zakresu czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz  podstawową znajomość czytania prostych rysunków technicznych
  • Posługiwać się językiem angielskim w stopniu podstawowym (mile widziane w stopniu komunikatywnym)
  • Być średniozaawansowanymi użytkownikami komputera i systemów typu Windows
  • Posiadać prawo jazdy kat B
  • Być gotowem do pracy w systemie zmianowym

Misja Żywiec Zdrój brzmi „Zachęcamy ludzi by pili zdrowiej i jesteśmy po stronie natury”. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje. Jeżeli chcesz z nami realizować nasza misję dołącz do nas, a dla tej roli poza umową o prace

oferujemy:

  • Współprace w zespole profesjonalistów
  • Udział w ciekawych projektach i zadaniach,
  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
  • Dostęp do szkoleń i konferencji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.:  ubezpieczenie na życie, dodatkową opiekę medyczną, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu i wiele innych

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty pracy, skontaktuj się z:
[[Beata Pietyra]]
[[beata.pietyra@danone.com]]